Op donderdag 4 juli kwamen leden van BusinessClub De Wetering-Haarrijn samen bij Buitenplaats Kameryck voor de inmiddels traditionele SummerBreak. Een moment om terug te blikken op de eerste helft van het zakelijk jaar, nog net voor de start van de zomervakantieperiode. Het stralende weer, dat als optie door de locatie werd aangeboden, werd warm ontvangen door de aanwezigen. Wat een stralend weer!
Leden werden na het welkomstwoord door Thijs Buijs uitgenodigd om controllers in de hand te nemen en zelf drone vliegen te ervaren. De drones met een gewicht van slechts 249 gram werden succesvol en minder succesvol langs een parcours, bestaande uit een startboog, slalomstokken en een finishboog, geleid. Gelukkig hadden de drone-instructeurs genoeg reservevleugels bij zich. Want zeker in het begin bleek dat het wat inspanning vergde van de aanwezige leden om de drones niet te laten crashen.
Na de nodige vlieg-minuten werden meerdere competities gestart waarbij in estafette-verband door twee teams om de snelste tijd werd gestreden. De leden hadden er zichtbaar plezier in en werden met de minuut behendiger in het geven van instructies aan teamgenoten én het bedienen van de controllers. Crashes werden tot een minimum beperkt.
Aansluitend werd er onder het genot van een borrel en dinerbuffet genetwerkt en teruggeblikt op het drone-event. Het BCDW-bestuur wenst alle leden een goede zomer(vakantie) en kijkt ernaar uit jullie op donderdag 14 november te zien tijdens de viering van het 15-jarig jubileum. Meld je daarvoor alvast aan in onze app.
Wil je als ondernemer op Businesspark De Wetering-Haarrijn ook een keer aanwezig zijn tijdens een event? Meld je dan aan voor een kosteloos lidmaatschap tijdens ons jubileumjaar: